Donanım Hizmetleri
TELEFON
0262 655 73 34
FAKS
0262 645 73 32
Son yıllarda bilgisayar kullanımının artmasıyla halkımızın da donanımlar hakkında hızla bilinçlendiğini görmekteyiz. Bu tabi ki güzel bir şeydir.  Fakat bu konuda yeteri kadar araştırma yapmadan testler yapılmadan yeterli düzeye ulaşmakta mümkün değildir.

Herkes az da olsa öğrendikleriyle yada forum sitelerinden araştırarak buldukları (doğru veya yanlış) bilgilerle bilgisayar toplamaya kalktığı zaman yaşanan donanın uyumsuzluklarında veya uyum olsa bile istenilen performansı elde etmedikleri takdirde hem para kayıpları söz konusu olmakta hem de zaman kayıpları yaşanmaktadır.

Oysa ki yanlış donanımlara harcanacak fazla paralarla bu işi gerçekten bilinçli olarak yapan kişi yada kuruluşlardan gerek donanım gerek bilgi desteği almak hem daha ucuz bir maliyet olacaktır hem de istenmeden yaşanan zaman kayıpları ya daha az olacaktır veya hiç yaşanmayacaktır.

İşi ehline bırakmak en doğru olanıdır. Bizim donanım konusundaki tecrübemiz 1990 lı yılların sonlarından bu güne her gün gelişen teknoloji ile birlikte kendimizi güncelleyerek devam etmektedir.

Bizimde bu seviyeye gelmemizdeki asıl kaynak tabi ki araştırmaktır. Fakat en büyük avantajımız ise araştırdıklarımızı Teknik Servis Ekibimizle AR-GE  merkezimizde test edebilmemizdir.  Elde ettiğimiz iyi yada kötü sonuçlar o zamandan sonraki yaptığımız işlerde bize ışık tutmakta ve yatırımlarımızı ona göre yapmaktayız. Sattığımız bilgisayarların donanımlarını da buna göre seçmekteyiz.

Her geçen gün çoğalan marka ve rekabet ortamında fiyatın ucuz olması için çıkan yeni markalar ayakta kalabilmek için türlü yollar denemektedirler. Karlılığın çok düştüğü günümüzde yapılan en büyük hataların başında ise ucuz olsun işimi görsün mantığıdır.

Hiç kimse hiçbir Firma ucuza iyi ürün satmaz satamaz. Ucuz olması demek kaliteden çalmak demektir. Kaliteden çalınan her bir kuruşu müşteri  bazen 10 katı olarak bir lira gibi bazen de 100 katı olarak geri öder. Bunun nedeni ise ucuz olsun şuan işimi görsün mantığıdır.

Aslında ilk başta ucuz olsun yerine kaliteli olsun ama çokta aşırıya kaçmadan güzel bir ürün almak istiyorum mantığı ile yaklaşılmış olunsa bu kayıplar ya hiç olmayacak yada en aza indirilecektir.

O yüzden diyoruz ki işi ehline bırakın tabi ki markalı satılan ürünler arasında da performansı iyi olan bilgisayar sistemleri var elbette ama donanım bilginiz yok ise yine verdiğiniz paranın karşılığını alamama gibi bir durumla karşı karşıya kalırsınız demektir.

Hem ofis hem ev kullanıcıları için kendimizin deneyimlerimiz sonucu vardığımız hedef doğru ürün, dürüst satış ve güvenli ilişkilerdir.

Bunun içindir ki kendi tavsiyelerimiz ile topladığımız masaüstü bilgisayarlarda hiçbir zaman müşteri memnuniyetsizliği yaşanmamıştır. Biz müşterilerimize hiçbir zaman biz buradayız garantisi biziz mantığı ile yaklaşmadık.

Satılan her ürünün elbette garantisi vardır. Bizde düzgün köklü ithalatçılar ile çalışıyoruz ve bunun bilgisini de müşterimize veriyoruz biz olmasak da sizin ürünlerinizin asıl garantisini bu firma veriyor şeklinde mutlaka paylaşıyoruz.

Müşteri sıkıntı yaşadığı ürünü bizim vasıtamızla ithalatçısına ulaştırabilir veya kendisi de direk olarak gönderebilir.

TTNET Başvuru Noktası
Mikron Bilişim Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
Abddipekçi Mah. Battalgazi Cad. 1523 Sokak No: 1/A   Darıca - KOCAELİ
Tel : 0262 655 73 34  Faks : 0262 655 73 32
info@mikronbilisim.com.tr