Hakkımızda
Değerli Müşterilerimiz, 7. yılımızı kutlamaktayız

Bizim; Bilgisayar, Bilişim, Güvenlik Sistemleri, Uydu Sistemleri ve İnternet alanındaki deneyimlerimiz 10 yıl önce başladı. Biz Mast Bilgisayar ortakları kendi deneyimlerimizi ve iş tecrübelerimizi 10 yıllık bilgi birikimimizi ortaya koyarak 7 yıl önce Mast Bilişim Bilgisayar Elektronik Elektrik Dan.San.ve Tic. Ltd. Şti. kurduk. İyiki de kurmuşuz Şöyle dönüp geriye baktığımızda zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz.

Çünkü amaç hizmet olunca ve zevkle severek işimizi yaptığımızda zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz. Şirketimizi kurarken çok düşündük iş yapabilirmiyiz ayakta kalabilirmiyiz diye şimdi ise 7 yıl geçmiş zevkle işimizi yaptık.

Ama hiç bir zaman biz müşterilerimize sadece parasını alabileceğimiz kişiler gözüyle bakmadık.Hizmet verdiğimiz yerimizde gelen müşterilerimizle arkadaş olmayı, bilgilerimizi paylaşmayı, insana saygı göstermeyi her zaman kendimize ilke edindik.

Firma ünvanımızı 14 Aralık 2010 tarihinde Mikron Bilişim Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak değiştirdik.

Sizlerde bize güvenip bizi bu günlere getirdiğiniz için sizlere Mikron Bilişim ailesi olarak çok teşekkür ederiz. Biz sizlerle bir Aile’yiz.

Ancak siz değerli müşterilerimiz var oldukça büyümeye ve hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizim görevimizde size en iyi,en kaliteli malları en uygun fiyatlarla sağlamaktır. En ucuz malları demiyoruz.

"Çünkü DÜNYADA HİÇ BİR FİRMA HİÇ BİR ÜRÜNÜ DAHA KALİTESİZ YAPMADAN DAHA UCUZA SATAMAZ. BİR MALIN SADECE FİYATINA BAKMAK BAZI HİLELERİ PEŞİNEN KABUL ETMEKTİR. "

Bizim görevimiz müşterilerimizin taleplerini en kaliteli ürünlerle sağlamak ve onlara satıştan sonra sorun yaşatmamak. Amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kaliteli ürün, kaliteli personel ve kaliteli teknik destek tek hedefimizdir.

Saygılarımızla,

Mikron Bilişim

TELEFON
0262 655 73 34
FAKS
0262 645 73 32
Yazılım Bayiliklerimiz
Bizden Haberler
Mikron Bilişim Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
Abddipekçi Mah. Battalgazi Cad. 1523 Sokak No: 1/A   Darıca - KOCAELİ
Tel : 0262 655 73 34  Faks : 0262 655 73 32
info@mikronbilisim.com.tr