Teknik Servis Hizmetleri
TELEFON
0262 655 73 34
FAKS
0262 645 73 32
Bilgisayar Donanımları, Bilgisayar Yazılımları (Ağ Çözümleri, Web Yazılımları) Güvenlik Sistemleri, Kartuş - Toner dolumu konularında köklü firmalarla çalışmaktayız ve en iyi markalarını tercih etmekteyiz. En doğru bilgini her alanda eğitimden geçtiğini düşünerek bu firmaların eğitimlerine katılmakta ve eğitim sertifikalarını almaktayız.

Bilgisayar Donanımları konusunda 1990 lı yılların sonlarından bu güne her zaman kendimizi eğitip geliştirmekte ve zaman kaybetmeden kısa sürede en hızlı ve doğru çözümler üretmekteyiz.
Önce müşteri mantığı ile Kurumsal veya ev kullanıcılarımız bize ulaştıkları an önce onlara kendilerinin çözmeleri için yol göstermekteyiz. Sorun çözülemediği takdirde uzaktan bağlanıp soruna müdahale etmekteyiz.

Uzak bağlantının mümkün olmadığı durumlarda veya sorunun bu şekilde çözülemediği durumlarda müşteri isterse ürünü bize getiriyor kendi Teknik Servis Merkezimizde çözümünü sağlıyoruz. Kurumsal kullanıcılar için bize getirmeleri sorun olduğu takdirde aynı gün yerinde müdahale etmekteyiz.

Güvenlik Sistemleri (Güvenlik Kamera Sistemleri ve Güvenlik Alarm Sistemleri) konusunda özellikle kendi yaptığımız projelerimizde çıkabilecek sorunlara aynı gün içerisinde çözüm üretmekteyiz. Müşterinin olası mağduriyetini hemen gidermekteyiz.

Güvenlik Kamera Sistemlerinde uzaktan izleme Alarm Sistemlerinde uzaktan müdahale imkanı sunmaktayız. İsteyen müşterilerimize Merkezi Takip Sistemleri konusunda köklü iş ortağımız vasıtasıyla yardımcı olmaktayız.

Kurumsal müşterilerimiz için Kartuş-Toner dolumu konusunda Firmalardan boş olan Kartuş ve Tonerleri alıyoruz yedekleri varsa yedeklerini doldurup hemen kullanımlarını sağlıyoruz.

Web Tasarımları konusunda müşterilerimizin sitelerinin sürekli güncellenmesi konusunda yardımcı oluyoruz.

Görüntülü Sistemler olarak Merkezi Uydu Sistemleri satış, montaj, teknik destek konularında hizmet vermekteyiz.

Teknik Destek için tıklayınız
Teknik Servis Hizmetleri
Mikron Bilişim Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
Abddipekçi Mah. Battalgazi Cad. 1523 Sokak No: 1/A   Darıca - KOCAELİ
Tel : 0262 655 73 34  Faks : 0262 655 73 32
info@mikronbilisim.com.tr